Festynów dzielnicowych w Świętochłowicach nadszedł czas
źródło: UM Świętochłowice

Jak co roku, rozpoczyna się długo oczekiwany przez mieszkańców miasta czas festynów dzielnicowych, na ktore jak zwykle zaprasza znany z umiłowania do rozrywki prezydent Świętochłowic. I tym razem nie zabraknie biesiadnej zabawy w rytm śląskich szlagierów. Zapewne każdy z festynów uświetni również liczna delegacja radnych Platformy Obywatelskiej oraz przedstawicieli władz i Urzędu Miasta.


 

Pójdźmy zatem na festyny i świętujmy. Szczegółowy program festynów na załączonym plakacie. A więc ... będzie się działo, będzie zabawa ... :)

03-08-2016 admin 3662

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

    • Haha, ten ci zasponsoruje, haha!
      Zupki z przedszkola lubię, "niańki" szukam. Haha
  • A kiedy będzia CBA I CBŚ zaprasza uzdrowiciela stawu Kalina na długo oczekiwane krata party?
  • Skoro Prezydent Miasta zaprasza to znaczy że jest sponsorem tak?A kto bogatemu zabroni!

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność