Spektakl Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spektakl Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Spektakl "Ale to już było..." Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Rudy Śląskiej uświetnił zakończenie roku akademickiego świętochłowickiego UTW. Aktorskim wyczynom amatorów starszego pokolenia należą się wielkie brawa za wspaniałą zabawę i budowanie międzypokoleniowych więzi.

Śląska biesiada i zmagania sportowe

Śląska biesiada i zmagania sportowe

Niedziela upłynęła przy muzyce śląskich artystów. Całość poprowadził kabaret „Rak”. Odbył się też mecz pomiędzy reprezentacja Świętochłowic a drużyną artystów znanych z ekranu telewizji. Do naszego miasta przyjechali m.in. Piotr Zelt, Antoni Królikowski, Tomasz Schimscheiner i Marek Włodarczyk.

Szlakiem zabytków - Industriada pod Dwiema Wieżami

Szlakiem zabytków - Industriada pod Dwiema Wieżami

Przed nami 5. edycja Industriady. Jednodniowy festiwal jest Świętem Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego. W tym roku czeka na nas 335 wydarzeń, zobaczyć można 43 zabytki w 24 miejscowościach. Na wszystkich uczestników czekają m.in koncerty, wystawy, gry terenowe a przede wszystkim, jak co roku, wspaniała atmosfera!

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność