Ulotne chwile - muzyczna retrospekcja

Ulotne chwile - muzyczna retrospekcja

„Ulotne chwile” to opowieść sięgająca końca lat 90. i początków roku 2000 ujęta w slajdy ukazuje obraz miejscowych kapel, muzyków i wielu epizodów z życia autora Grzegorza Dziemby. To swego rodzaju kronika opisująca zespoły i ludzi którzy tworzyli kulturę i klimat tamtych dni - informuje we wstępie autor. Zapraszamy fanów dobrych brzmień na muzyczne wspomnienia.

W Chropaczowie zabrzmiały klapsy filmowe

W Chropaczowie zabrzmiały klapsy filmowe

Swego czasu wspominaliśmy o filmach powstałych w Świętochłowicach. Zastanawialiśmy się wtedy, czy jeszcze kiedyś dane nam będzie gościć sławnych aktorów i ekipy filmowe. Długo nie trzeba było czekać, bo w zeszłym tygodniu w Świętochłowicach słychać było klapsy filmowe.

Przedstawiono spektakl teatralny "Przymierzalnia serc"

Przedstawiono spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Przymierzalnia serc" grupy teatralnej PO GODZINACH był zwieńczeniem podsumowania działalności artystycznej podopiecznych Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach w minionym roku. Spektakl był próbą poetyckiej odpowiedzi na pytanie, jak kochamy? Czy swym najbliższym potrafimy okazać miłość? Czy potrafimy znaleźć na nią czas?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność