Wspólne kolędowanie w Centrum Kultury Śląskiej

Wspólne kolędowanie w Centrum Kultury Śląskiej

18 grudnia br. o godz. 17.30 w Centrum Kultury Śląskiej (ul. Krauzego 1 Świętochłowice) rozpocznie się wspólne kolędowanie. Podczas wieczoru kolęd (który został objęty honorowym patronatem prezydenta Świętochłowic Dawida Kostempskiego) wystąpią podopieczni z Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych w Mikołowie wraz z zespołem Venimus.

Odzwiedź bibliotekę w Światowy Dzień Pluszowego Misia

Odzwiedź bibliotekę w Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy, najbardziej "przytulaśny" przyjaciel dzieci - pluszowy miś! Z tej okazji wszystkie placówki biblioteczne w naszym mieście organizują w dniach 24-28.11.2014 r. wiele imprez i zabaw. W ciągu tego tygodnia dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnych zabawach z misiami i zajęciach plastyczno-literackich.

Sportowcy otrzymali nagrody za osiągnięcia

Sportowcy otrzymali nagrody za osiągnięcia

Wręczenie nagród prezydenta miasta Świętochłowice Dawida Kostempskiego dla zawodników i zawodniczek z tytułu osiągnięcia w 2013 roku wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym zgromadziło w CKŚ blisko 150 osób - zawodników, trenerów oraz działaczy.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność