Metropolitarne Święto Rodziny

Metropolitarne Święto Rodziny

W dniach od 23 do 31 Maja w Świętochłowicach odbędzie się VIII Metropolitarne Święto Rodziny. W ramach obchodów zaplanowano kilka wydarzeń, w który udział mogą wziąć rodziny ze Świętochłowic.

Źródło: CKŚ Świętochłowice

Koncert karnawałowy w Centrum Kultury Śląskiej

Koncert karnawałowy w Centrum Kultury Śląskiej

Zapraszamy Państwa na koncert najpiękniejszych arii i duetów z najsłynniejszych oper i operetek w wykonaniu artystów scen wrocławskich - K. Staroń (sopran), J. Tomczyka (tenor), E. Zawisza (skrzypce) oraz K. Wąsiewicz (fortepian). Koncert odbędzie się 25 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury Śląskiej (Świętochłowice-Zgoda).

XV Konkurs Kolęd i Pastorałek

 XV Konkurs Kolęd i Pastorałek

Zapraszamy zespoły muzyczne jak i osoby indywidualne do udziału w XV Konkursie Kolęd i Pastorałek Świętochłowice 2015. Konkurs wpisał się już w tradycję wyśpiewywania radosnej nowiny o narodzeniu Bożej Dzieciny i dlatego mamy nadzieję, że również ta edycja da wiele radości i satysfakcji nam wszystkim.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność