Młodzi proszą o głosy! - trwa konkurs

Młodzi proszą o głosy! - trwa konkurs

Mieszkańcy Świętochłowic i Rudy Śląskiej biorą udział w konkursie "Wygraj wesele z Rockodylem". Sandra i Rafał sympatyczni młodzi ludzie mają szansę na wygranie darmowej oprawy muzycznej na swoim weselu w 2015 roku. Każdy kto tylko chce, może zupełnie za darmo pomóc im w zdobyciu tej nagrody!

Nowy Jicin - warsztaty muzyczno-teatralne w CKŚ

Nowy Jicin - warsztaty muzyczno-teatralne w CKŚ

CKŚ Zgoda zaprasza 26 marca br. na wydarzenie kulturalne Novy Jicin.
W programie przewidziane są warsztaty muzyczno-teatralne i koncert chóru Puellae et Pueri z Novego Jicina oraz wystawa fotografii R. Garstki.
Rozpoczęcie o godz. 10.00.

                                                                

Rewia Musicalowa w CKŚ

Rewia Musicalowa w CKŚ

16 marca br. o godz. 18.00 w CKŚ (Zgoda) odbędzie się Rewia Musicalowa, w której udział biorą: Barbara Ducka, Anna Sokołowska, Marta Wilk, Piotr Bajtlik, Mariusz Jaśko, Janusz Kruciński, Łukasz Lech oraz Studio Tańca Styl Iwony Florczyh.

Marcin dla Marcina akustycznie w CKŚ

Marcin dla Marcina akustycznie w CKŚ

Fundacja "Pomóc Więcej" zaprasza dzisiaj na charytatywny koncert, który odbędzie się w Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie na rzecz Marcina Bienioska - podopiecznego fundacj. Zagrają Marcin Kindla i przyjaciele. Oprócz koncertu odbędzie się także specjalny kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na rzecz dzieci autystycznych.

Świętochłowice na starej pocztówce

Świętochłowice na starej pocztówce

„Świętochłowice na starej pocztówce” tak zatytuowana jest nowa pozycja, która pojawiła się w dystrybucji w Świętochłowicach. Jest dystrybuowana w trakcie spotkań z mieszkańcami, a jak się dowiedzieliśmy, można również dostać ją bezpłatnie w miejskich placówkach i Urzędzie Miasta

Kolędowali z Arką Noego

Kolędowali z Arką Noego

W piątek w kościele św.Józefa w dzielnicy Zgoda odbył się Kolędowy Koncert Noworoczny. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewała Arka Noego wspólnie z  mieszkańcami Świętochłowic i okolicznych miast.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność