Przed nami Święto Miasta Świętochłowice 2016
Gwiazdą tegorocznego święta miasta jest Agnieszka Chylińska. Fot. Materiały prasowe

To jedne z najważniejszych dni, jeśli chodzi o tegoroczną rozrywkę w Świętochłowicach. Władze miasta przygotowały dla mieszkańców atrakcyjną propozycję spędzenia najbliższego weekendu. Będzie głośno, będzie się działo, będzie zabawa. Przed nami Święto Miasta Świętochłowice. Tegoroczną gwiazdą jest Agnieszka Chylińska, a szczegóły na załączonym plakacie oraz na dziesiątkach tysięcy ulotek, którymi dziś dosłownie zarzucono skrzynki pocztowe w mieście.

 

21-06-2016 admin 4306

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Brakuje przysłowiowej kropki na "i", czyli Otwartych Mistrzostw Europy w Łowieniu Jesiotra. Miejsce rozgrywania zawodów staw Kalina.
  • Właśnie, masz rację Jorg. Największe gwiazdy sprowadzamy. Kto bogatemu zabroni. I jak te gwiazdy dobrze u nas zarabiają. Na ten przykład taka "gwiazda samorządu" jak v-prezydent. A i inne "gwiazdy samorządu" nie są wiele gorsze. Wygląda na to, że "na saksy" tylko do Świętochłowic.
  • Pozwolę się nie zgodzić.
   Wynik był zbiegiem również zdarzeń, działań które mogły mieć duże znaczenie w dokonanym wyborze.
   1. Informacje kłamliwe dotyczące rekultywacji stawu "Kalina"
   2. Zameldowanie Kostempskiego
   3. Brak parytetów na listach wyborczych
   4. Osoby na listach wyborczych o wątpliwej reputacji - Lesik
  • Właśnie że nie. Władza robi to czego oczekują mieszkańcy. Wynikiem tego jest jej wyborczy wynik.
   Chcieli? Chcieli! Mają? Mają!
   To w czym problemik?
  • Najwieksza bieda a najlepsze imprezy kto tak robi, PATOLOGIA !!!
  • Od 5 lat mamy najlepsze imprezy ze wszystkich miast. Odwiedzają nas najlepsze gwiazdy a wam dalej źle!!
 • zeby sie bawić i cieszyć to musi być z czego -a nie z przygłupawej władzy , dłuigu, inwestycji robionych nie dla miasta -mieszkańców ale w wiadomym celu
 • Szybko przeleciało Święto Miasta. Przyznano nagrody dla szkół i przedskoli za kreacje. Po 1000 zł na cele statutowe. Dzieci są wprost wzruszone i bardzo się cieszą. A dlaczego nie przewidziano nagród dla doroslych. A niektórzy się fajnie przebrali. Pani Sekretarz za panią Stasię ze sklepu mięsnego w Badziewiu Dolnym. Orygimalna fryzura - włosy mocno spięte do tyłu, eksponujące okrągła, dobrze odżywioną twarz. Do tego biały workowaty fartuch. W pierwszej chwili nie poznałem. Ale w sklepie trzeba jeszcze mieć czepek. Pani Ewa ciągle rośnie, chyba 25 kg za pięć lat pobytu w naszym mieście. Coraz piekniejsza duża kobieta.
  • To sobie jeszcze pomyśl że to kosztuje pewnie setki tysięcy, czego nie zrobiono ?
 • Ja sie tylko zastanawiam nad tym jak to się ma (głośna muzyka po 22.00) do zakazu zakłócania ciszy nocnej. Wczoraj grubo po 22.00 w całych Świonach, dosłownie wszędzie był hałas. Czy to naprawde musi być tak głośno grane? Jeśli kogos ta impreza nie interesuje to i tak nie zaśnie. Zaraz powiecie, że piątek i że się czepiam... może i się czepiam, ale ja np w weekendy pracuję i mam prawo się wyspać, a po 22.00 jest cisza nocna która się zakłóca. Czy ktoś kto się zna może mi udzielić rzetelnej informacji jak to jest? Czekam tylko na niedzielę i fajerwerki, które znowu jak co roku postawią całą moją rodzinę na równe nogi psa nie wyłączając. Pozdrawiam
 • do gal. W każdym ościennym mieście jedna impreza i są 4 zabawy w okresie letnim. Wystarczy.
 • Mam wrażenie że jeden POpapraniec robi wszystko aby w godzinie "W" ( 6 rano ) zrobić z siebie więźnia POlitycznego
  • Juzaś ta sama lajera. A za Mosia boło gorzij Na isto je Wom richtig gorko wele rz.., eli wciepujecie do swojigo szkryflanio nasze ausdruki. Niskoro! Po ptokach. Nic tukej PO Wos frele a karlusy ze "imPOrtu". Ciście PO leku ku chałpie Pierońskie POdciepy
 • ludzie wos zadowolic sie nie da dni miasta były zawsze za mosia polka była we wrzesniu a teroz to sie zowie swięto miasta i je w czerwcu. A jak by imprez nie było to byście godali ze inne miasta cos robią tego typu a świony nie. Np. W Chorzowie w miniony weken przy szybie prezydent była impreza i też są bloki. Problem we wszystkim widzicie. Może to że żużel jest to tyż źle bo larmo. Ogarnicie się ludzie trocha.
  • Ze zdjęciami ?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność