Poranek Radia Wnet zawitał do Świętochłowic
fot. ŚTM

W czwartek 19 maja do Świętochłowic zawitali przedstawiciele ogólnopolskiego Radia Wnet. Z naszego miasta od godziny 7:00 prowadzili na żywo popularne poranne pasmo publicystyczno - informacyjne - Poranek Wnet.

 

W pobliżu nowej siedziby Śląskiej Telewizji Miejskiej oraz Fundacji Rodzin Śląskich im. Św. Jana Pawła II przy ul. Kubiny zainstalowano plenerowe studio. Krzysztof Skowroński - założyciel i dyrektor radia Wnet, wraz z zaproszonymi gości rozmawiali o Świętochłowicach, historii miasta i obecnemu wizerunkowi, ale nie tylko. Rozmawiano także m.in. o dziedzictwie naszego śląskiego regionu, finansowych problemach Ruchu Chorzów czy sytuacji w hutnictwie - na przykładzie rudzkiej Huty Pokój. Sporo czasu poświęcono również tematowi świętochłowickiego stawu Kalina - nie rozbrojonej dotąd bomby ekologicznej.

Goścmi poranka na żywo byli m.in. artysta Józef Skrzek, była posłanka Maria Nowak, Grzegorz Mika - prezes Śląskiej Telewizji Miejskiej, Jacek Nowak - przewodniczący Rady Miasta w Chorzowie, Eugeniusz Fick - prezes Fundacji Rodzin Polskich oraz Józef Skudlik - hutnik z Huty Pokój.  Telefonicznie łączono się z posłami Jerzym Polaczkiem i Wojciechem Szaramą.

Krótki materiał wideo przygotowany przez ŚTM:Pliki audio z audycji dostępne tutaj

red.

20-05-2016 admin 2430

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Ta fałszywa kreatura kogo spotka to potem zdradzi! Pytanie:o kim mowa?
 • Mała Myszka Miki z honorem, zasadami !!!

  Wileki Narcyz-Muzealnik bez zasad , bez honoru
  • Internetowe radyjko. Myszka Miki z telewizji przerzuca sie na radiofonię?
  • A jakim trzeba być menelem żeby dzieci wychowywać rękami asystentek .......
 • Fajnie ze nawet jakiemuś menelowi dali mikrofon. Każdy ma takie same prawa menel też!
 • Fajnie że radio wychodzi na drogę bliżej zwyklego obywatela i rozmawia o jego problemach a w Świetochłowicach ich też nie brakuje.
  Dodane obrazki:

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność