Obywatele Świętochłowic! Czas na piknik w stylu PRL!

Niecodzienną formę rozrywki i integracji proponuje świętochłowickim rodzinom radny Zbyszek Nowak z przyjaciółmi. Już niebawem, bo 25,26 i 28 sierpnia na "Koreji" zorganizują rodzinne zabawy rodem z PRL. Uczestnicy przeniosą się w czasie o 30,40 i więcej lat przypominając sobie, jak spędzało się wolny czas, kiedy nie było jeszcze komputerów, tabletów, smartfonów czy Facebooka. Ludzie żyli wtedy bliżej siebie, otwarcie i znacznie przyjaźniej niż dziś.

 

W planie imprezy przewidziano rozbicie pola namiotowego, szereg gier i zabaw z tamtego okresu - jak np. podchody, kolarzyki, klasy, skakanie w gumę czy gra w grzybka. Po nich integracja przy ognisku, poczęstunek i wspólne zabawy pod opieką wykwalifikowanych opiekunów. To już 25 i 26 sierpnia.

Z kolei w piątek 28-go pojawi się wystawa sprzętu z czasów PRL, słodycze i "maszkety" z tamtych lat, kolejne zabawy i wręczenie nagród. A wszystko to w rytm muzyki z lat 80-tych.

Impreza zostanie zorganizowana na terenie restauracji Świyntojonka przy ul. Górniczej na oś. Ustronie (Koreja). Zostanie zorganizowana ze środków własnych radnego Zbigniewa Nowaka oraz z pomocą darczyńców.

Udział w zabawach i polu namiotowym można zgłosić telefonicznie pod nr 600 025 180. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc pod namiotami decyduje kolejność zgłoszeń!

red.

16-08-2015 admin 3493

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Będzie jakieś granie na żywo?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność