Koronacja Księcia Lipin czyli benefis Andrzeja Potępy

Już 25 maja o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbędzie się niecodzienny benefis. Z okazji 40- lecia pracy artystycznej uroczystej koronacji doświadczy Książe Lipin -  Andrzej Potępa.

 

W trakcie benefisu zapowiedzieli się znakomici goście: Joanna Bartel, Krzysztof Respondek, Bernard Krawczyk, Werner Eugeniusz Stoll i inni.

Bilety w cenie 35 i 30 zł (z kartą CKŚ) nabyć można w kasach CKŚ przy pl. Krauzego 1 w Świętochłowicach oraz na obiekcie "Dwie Wieże" przy ul. Wojska Polskiego 16.

Honorowy Patronat nad koronacją objął prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski.

16-05-2016 admin 2831

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność