Betlejemskie Światło Pokoju 2014 - "Pokój jest w nas"

Betlejemskie Światło Pokoju 2014 -

Betlejemskie Światło Pokoju to akcja, której korzenie sięgają roku 1986, kiedy to po raz pierwszy dotarło do niepełnosprawnych austriackich dzieci za pomocą radia i telewizji. Od 1987 roku patronat nad światełkiem przejęli austriaccy skauci, a w kolejnych latach akcja roznoszenia ognia betlejemskiego rozprzestrzeniła się na niemal cała Europę.

Rodzinnie w Świętochłowicach - relacja z projektu

Rodzinnie w Świętochłowicach - relacja z projektu

Rodzinnie - nie tylko na zdjęciu. Czy prawdą jest stare przysłowie, że z „rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciu”? Organizatorzy projektu „Rodzinnie w Świętochłowicach” pokazali, że przy nauce, odpowiedniej komunikacji i dobrych chęciach, to przysłowie można włożyć między bajki.

Seryjni włamywacze zostali zatrzymani

Seryjni włamywacze zostali zatrzymani

Kryminalni zatrzymali dwóch włamywaczy w wieku 19 i 29 lat. Młodzi mężczyźni specjalizowali się we włamaniach do ogródków działkowych. Ich głównym łupem były elementy metalowe, elektronarzędzia oraz elementy wyposażenia altan ogrodowych.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność