Zrób zdjęcie z projektu w Świętochłowicach i wygraj bony do Empiku

Mieszkańców Świętochłowic zapraszamy do konkursu organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego "Fundusze w obiektywie" Konkurs trwa do 15 września 2016 r. Zagłosować możesz np. na Projekt Rewitalizacji Stawu Kalina.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że wyślesz zdjęcia wraz z opisem projektu, który został zrealizowany przy wsparciu ze środków unijnych. Listę projektów znajdziesz na mapie dotacji. Szczególnie polecamy projekty z zakresu ochrony środowiska, jakie były realizowane przez nasze miasto (link tutaj) Szansa na wygraną jest większa dzięki dodatkowej nagrodzie specjalnej dla najlepszego zgłoszenia projektu dofinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013!

Do wygrania atrakcyjne nagrody: Bony upominkowe Empik o wartości 100 i 50 zł!

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok 1. Wejdź na stronę www.mapadotacji.gov.pl

Krok 2. Znajdź projekt, do którego chcesz się zgłosić.

Krok 3. Wypełnij formularz, dodaj opis projektu, zdjęcie, film lub prezentację, które chcesz zgłosić i prześlij.

Krok 4. Potwierdź e-mail aktywujący, który przyjdzie pocztą.

Szczegółowe zasady konkursu zostały określone w Regulaminie konkursu dostępnym w serwisie Mapa Dotacji UE

źródło: www.mr.gov.pl

25-07-2016 admin 1425

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność