Seniorzy - seniorom. Projekt Fundacji Rodzin Polskich
zdjęcia: www.swietochlowice.pl

Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II realizuje projekt „Seniorzy Seniorom”. Jest on skierowany do osób powyżej 60. roku życia. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach artystycznych, poznają również ideę wolontariatu, by wspierać innych seniorów.

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 29 lipca o 15.30 w biurze Fundacji Rodzin Polskich na ul. Bp. T. Kubiny 5 w Świętochłowicach. Będzie tam można zgłosić chęć udziału, wypełniając dokumenty, a także poznać więcej szczegółów.

Spośród kandydatur wybrana zostanie grupa 25 osób. Będą one uczestniczyć w projekcie, który rozpocznie się we wrześniu, a zakończy w grudniu.

Seniorzy wezmą udział w prowadzonych przez Fundację zajęciach artystycznych oraz pomogą innym seniorom. Głównym cel to aktywizacja starszych osób.

Fundacja Rodzin Polskich im. św. Jana Pawła II od 2011 roku działa na rzecz rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem osób zmagających się z trudnościami adaptacji norm społecznych. Organizacja wychodzi również naprzeciw poszczególnym grupom wiekowym, starając się odpowiadać na zauważane w środowisku lokalnym problemy i potrzeby.

 

www.swietochlowice.pl

25-07-2016 admin 1481

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • najpierw emerytki teras seniorzy buduje delfin elektorat na wybory
    • "ładny język"
    • Byłem, budowałem, widziałem.
    • wara od proboszcza i od prezydenta chamie
  • Piękny projekt. Czy to ta sama fundacja dająca tyle dobra blixniemu która musiała opuścić pomieszczenia kościoła Piotra i Pawła która jest własnością wspólnoty bożej, czy to decyzja proboszcza który podobno na probostwie ma bogate Jaccuzi ?
    Jesli tak to może proboszcz się wytłumaczy ?

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność