Remigiusz Rączka odwiedził Świętochłowice

Znany z popularnych programów kulinarnych, autor książek kucharskich -  Remigiusz Rączka odwiedził Świętochłowice. Gościł w Muzeum Powstań Śląskich i w Wieżach KWK Polska, gdzie rozmawiano o historii obiektów, a także o śląskich tradycjach kulinarnych. Relację z wizyty będzie można zobaczyć w najbliższym odcinku programu „Rączka gotuje”.

 

- Pielęgnujemy pamięć historyczną o powstaniach śląskich, a także regionalne tradycje, w tym sztukę kulinarną. W Muzeum Powstań Śląskich można zobaczyli m.in. jak kiedyś wyglądała kuchnia i codzienne życie – mówi Halina Bieda, dyrektor Muzeum Powstań Śląskich.  

Znany kucharz przyjechał do naszego miasta w ramach Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki” prowadzonego przez Śląską Organizację Turystyczną.

 

źródło: UM Świętochłowice

12-08-2016 admin 1663

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Rączka przybył i zobaczył biedę!!!Może ugotuje żuru samotnego???
  • Ciekawa lista "uczestników" znane twarze i ten zachwyt samym sobą nie wystarczy nazwisko tytuły muszą być. Narcyze ciekawe że "wojowniczek" co sie boi zimnej wody z kilkudzisiecioletnim stażem "sportowym" przegrywa z lalusiami z PO
 • Przeczytaliśmy u Waszego przywódcy:
  "Bieg Katorżnika 2016".Przystąpiłem,przebiegłej,zaliczyłem.Czas i miejsce też cieszy:)
  OH! Juliusz Galusz się w Świętochłowicach objawił. Cieszy kondycja i wytrzymałość. Też dokonamy parafrazy słów Cezara "veni vidi vici". Już jesteśmy, obserwujemy i w końcu zrealizujemy.
  • Była kontrola dopingowa ?
 • Jak Rączka ugotuje to w kuchni już nie będzie "biedy"
 • Może zupka dla łatasia i delfina po biegu dla lalusi, bieg dla tych co zapłacą, nie liczą się żadne wyniki jak się przygladnąc jakie osiągasą czasy to kpina ida tiptopami.
  Liczy się zdjęcie i wypasiony medal.
  zapraszam tych "twardzieli" do spróbowania codziennego życia zwykłych obywateli, delfin przeżyjesz za 1200 zł bez "asystentek" darmowego auta, telefonu, owoców w gabinecie.
 • Ciekawe czy nawarzył czarnej polewki dla wybrańców narodu?
 • rączka rączkę myje

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność