Mediacje w sprawie Kaliny odroczone o miesiąc

Jak podaje w swoim komunikacie Polskie Radio Katowice, zaplanowana na sierpień rozprawa mediacyjna pomiędzy gminą Świętochłowice a konsorcjum VIG w sprawie sporu dotyczącego projektu rewitalizacji stawu Kalina zostaje odroczona o miesiąc.

 

Prezydent Kostempski, w udzielonej radiowcom wypowiedzi oznajmia, że przyczyną odroczenia jest konieczność przeprowadzenie szeregu spotkań pomiędzy stronami.

Dziwi komentarz Polskiego Radia, w którym redakcja nie bierze pod uwagę statusu sporu, a jednoznacznie oznajmia, że to wykonawca nie podołał zadaniu a gmina straciła unijne dofinansowanie. Mimo widocznej sympatii katowickich radiowców do osoby Kostempskiego, rzetelne media, jakim z pewnością powinien być oddział Polskiego Radia powinien brać pod uwagę obiektywnie całokształt tematu. Wątpliwe jest to jednak biorąc pod uwagę fakt, że do niedawna na liście płac świętochłowickiego magistratu widniał Jerzy Zawartka - jeden z redaktorów katowickiego oddziału Polskiego Radia.

 

red.

11-08-2016 admin 1635

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • My tu sobie gagu gadu ,gadka szmatka ,a to już prawie dwa latka jak skończono ten sztzndarowy wyczyn władzy opiewany w prasie lokalnej , polskiej , a nawet światowej!!!Jak swego czasu rzekł mistrz ceremonii nikt!!!NIKT!!! nie miał odwagi aby rozprawić sie z ta zakałą(ta Kaliną) tylko on- ON był się zdobył i ruszył i ?????Jak mawaił klasyk "mężczyznę poznaje sie po tym jak kończy".Po zerwaniu kontraktu mistrz oznajmił,że sprawy tak nie zostawi,że zaraz pojedzie do ministra- no i pojechał i fotkę sobie walnął - jak zawsze z kartką w rence i ogłosił był,że przesunie termin, ogłosi nowy przetarg, zatrudni inna firmę i będzi git fajnie i pachnąco!!!A tu już dwa latka i nic!!!Jedyne co mamy to smród jakiego nie było przed czynem mistrza, wyciete drzewa, syf gorszy niz był i utajnione dla kregu władzy fakty związane z tym sukcesem władzy!!!Ale to dopiero dwa lata !!!Nie pytam ile forsy dostanie my na Kaline z UE bo zapewne NIC!!!!Ale za to mamy w nagrodę drugi smród , też dzieła anonima i jest git!!!
    • Sowy jak sowy, ale naprawdę to trzeba uważać na delfiny. Wbrew POzorom, nie każdy delfin jest tak przyjazny dla ludzi jak "biały delfin Um", albo Flipper. Niektóre delfiny to wyjątkowo złośliwe i interesowne stworzenia. Na szczęście, zapamiętajcie to sobie na zawsze żołnierze zły delfin ZAWSZE PRZEGRYWA vide: doktor Francis Bulgot
  • Sowy znowu nie wydają się być tym czym są.
    Kolejna manipulacja redakcji - jak TVN dla PO, tak redkacja dla... dla kogo?
    • Szanowna redakcjo o jakiej to "rozprawie mediacyjnej" piszecie???Jak zwykle mylicie fakty.Rozprawa sądowa,nie mediacyjna została odroczona właśnie ze względu na prowadzone spotkania mediacyjne.Doszkolcie się z tej problematyki,jak nie to piszcie lepiej o kronikach kryminalnych.
  • Tak też sądziłem że zacznie się gra na zwłokę i potem matactwo mające na celu wyciszenie całej sprawy!Brawo nic w tym kraju się nie zmieni chyba nigdy!

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność