Dzień Działkowca w Świętochłowicach

Już 10 września na terenie OSIR Skałka odbędzie się Miejski Dzień Działkowca. Imprezę objął swoim  patronatem Dawid Kostempski - prezydent Świętochłowic.

 

Uroczystość rozpocznie Msza Święta w piaśnickim kościele, zaś świąteczne popołudnie urozmaicą występy kulturalne oraz artystyczne prezentacje.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Universe

 

UM Świętochłowice

05-09-2016 admin 2692

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • jAKI ON BRZYDKI
  • Nawet ogródkowe dożynki są okazją do promowania się Kostempskiego, ale jemu nie pomoże już ani święcona woda , Świętochłowiczanie są doskonale zorientowani że to ON doprowadził miasto do ruiny , jemu w naszym mieście pozostało tylko rozliczenie , zwrot kasy i pa pa.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność